Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

YAYA KALDIRIMLARI YENİLENİYOR

Tosya Belediyesi kent merkezini yeniden imar ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 2005 yılında yapılan ve uzun zamandan beri 100. Yıl Caddesi Kuruçay kenarında bulunan deforme olmuş yaya kaldırımını yenileyerek yeniden hizmete sunacak. Özellikle şehrin giriş ve çıkışları ile ana caddelerinin oldukça muntazam olması gerektiğini vurgulayan Başkan Volkan Kavaklıgil, bu doğrultuda çalışmalarını şekillendirdiklerini belirtti.

Başkan Kavaklıgil yapılan hizmetlerin ileriye dönük olduğunu vurgulayarak; “Bizim temel amacımız bu şehri daha yaşanabilir hale getirmek ve bunun için çaba sarf ediyoruz. Ana gayemiz günübirlik, göstermelik çözümler üretmek değil özellikle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bu ülkeyi emanet ettiği gençliğe daha yaşanabilir bir kent sunmaktır. Çalışmalarımızı da özellikle engelli vatandaşlarımızın rahatça ulaşım sağlaması yönünde şekillendiriyoruz” dedi.

21.05.2019
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu