Su Borcu Sorgulama
T.C. Kimlik No İle Tahsilat
Sicil Kodu İle Tahsilat
Emlak Beyan Bilgileri
Arsa Rayiç Bilgileri
Evlendirme Akdi
Mezarlık Bilgi Sistemi
Bilgi Edinme Formu
Çıkış

TOSYA BELEDİYESİ'NDEN ÜRETİM ATAĞI

Tosya Belediyesi lojistik tesislerinde beton kutu menfez üretimine başlandı.

Akarsularda, dere yataklarında ve çay geçişlerinde ulaşımın sağlanması amacıyla kullanılan beton kutu menfezler artık Tosya Belediyesi tarafından üretiliyor. İlçemizin coğrafi yapısı itibariyle oldukça sık bir şekilde ihtiyaç duyulan beton kutu menfezlerin üretimiyle birlikte geniş çay ve dere yataklarında meydana gelen ulaşım sıkıntılarının giderileceği ifade edilirken Başkan Volkan Kavaklıgil ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola birim müdürleri ile birlikte üretim aşamalarını inceledi.

Ortaya çıkan ürünlerin oldukça dayanıklı ve kullanıma uygun olduğunu dile getiren Başkan Volkan Kavaklıgil; “İlçemizin içinde bulunduğu konumdan dolayı sağlıklı bir şekilde ulaşımın sağlanması için bu tip ürünlere sık sık ihtiyaç duyuyoruz. Yaptığımız çalışmalar neticesinde de üreten bir belediyecilik anlayışı içinde ihtiyaç duyduğumuz ürünlerin bir çoğunu üretme kararı aldık. Beton kutu menfezler sayesinde de bu ihtiyacımız büyük ölçüde karşılanacak” dedi.

Asfalt Plenti Faaliyette

Tosya Belediyesi Lojistik tesislerinde yaptığı incelemeler sırasında üretim yelpazesinin genişletildiğini ifade eden Başkan Volkan Kavaklıgil yine kent merkezinde üst yapının onarılması için ihtiyaç duyulan asfalt yama malzemesinin üretilmeye başlandığını kaydetti. Başkan Kavaklıgil lojistik tesisler içinde bulunan asfalt plentinin daha sık bir şekilde çalıştırılacağını dile getirerek şu anda asfalt yama malzemesi üretildiğini ve ilerleyen zamanlarda da sıcak asfalt yol ağının genişletilmesi için gereken çalışmaların yapılacağını ifade etti.

12.07.2019
Güncel Haberler
Telefon : +90 (366) 313 10 09 Faks : +90 (366) 313 21 93 E-Posta : info@tosya.bel.tr Adres : Kargı Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:18. Tosya./ Kastamonu