TOSYA, “DOORFAİR”DE BEĞENİ TOPLADI PDF Yazdır e-Posta
Yönetici tarafından yazıldı.   
Salı, 24 Ocak 2012 13:12

Belediye Basın Bürosu / İstanbul Uluslararası Fuar Merkezi’nde 19-22 Ocak tarihleri arasında düzenlenen ve önceki gün sona eren Doorfair Uluslararası Kapı Fuarı’nda Tosya’yı temsil eden TKS, Mühendisler, Namsa ve Ündeyici firmaları, Türkiye’nin kapı sanayindeki dev kuruluşları arasında yer aldı. İran, Irak ve Arap ülkeleri ağırlıklı yurt dışından çok sayıda iş bağlantısı yapan firmalarımız, ürettiği bir birinden güzel kapı modelleri ile fuarın gözdeleri arasında yer aldı.

Fuarın son günü, Tosya Dernekleri Federasyonu ile Sultanbeyli KASDER Şubesi’nde Tosyalı hemşerileriyle bir araya gelmek üzere İstanbul’a giden Belediye Başkanı Kazım Şahin, kapı fuarına da giderek Tosyalı firmalarımızın stantlarını ziyaret etti ve firma sahipleri ile görüşmelerde bulundu.

Fuara katılan firmalarımızdan TKS Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Nalbantoğlu, Mühendisler A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yamak, Ündeyici Door Sahibi Raşit Serdar Ündeyici ve Namsa Door sahiplerinden Raif Tunca Başkan Kazım Şahin’e ziyaretlerinden dolayı Belediye Başkanı Kazım Şahin’e teşekkür ettiler.
Firmalarımızın fuarda açtıkları stantlarda teşhir edilen kapıları tek tek inceleyen ve yeni modeller ile ilgili bilgi alan Başkan Şahin; “Böylesine uluslararası fuarlarda Tosyalı firmalarımızı ve markalarımızı görmek gurur verici. Bu katılımların ülkemizin yanı sıra dış ülkelerdeki fuarlarda da yer alması gerekir.  İstanbul’da açılan uluslar arası bu fuarda ülkemizin kapı sanayinde önde gelen dev markaları arasında yer almak, yer bulmak önemli. Ancak ülke üretiminin büyük bir bölümünü karşılayan Tosya’dan bu katılım doğrusu beni tatmin etmedi. Katılım sayısının daha fazla olmasını arzu ederdim. Çünkü kapı sanayinde Tosya bir marka olmuştur” derken, Tosyalı kapı sanayicilerini uluslar arası fuarlara katılmaya davet etti.
Tosya Haber37 Gazetesi

 

 Son Güncelleme: Salı, 24 Ocak 2012 13:21
 
 
Tasarım: Metin BEKTAŞ...ž Sitemiz en iyi 1280x1024 çözünürlükte izlenir.... Sitemiz Garanti Hosting Firmasınca Desteklenmektedir